Kanepeyi 2 dakikada temizleyin, temizlik şirketleri onu bizden saklıyor: yeni gibi

Kanepeyi 2 dakikada temizleyin, temizlik şirketleri onu bizden saklıyor: yeni gibi
Sponsorlu Bağlantılar

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

 

 

 

Temizlik şirketleri onu bizden saklıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Kanepeyi 2 dakikada temizleyin, temizlik şirketleri onu bizden saklıyor: yeni gibi

Her zaman çok temiz bir kanepeye sahip olmak için bu basit çözüme güvenin: birkaç dakika içinde yeni gibi olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Detayı gorsele tklayın ve diğer sayfadaya geçerek okuyunuz.Evinizi temiz ve dezenfekte tutmak hiç şüphesiz çok önemli bir husustur ve bu da dairenizde sağlıklı ve tatmin edici bir şekilde yaşamanızı sağlar. Her türlü toz, yağ ve kir birikimini önlemek için zemin ve rafların yanı sıra evin tüm iç kısmı da temizlenmelidir . Ancak evimizdeki farklı odalar arasında temizlenmesi gerçekten karmaşık olabilecek mobilyalar vardır. Örneğin, evdeki diğer mobilyalara göre daha kirli olma eğiliminde olan kanepeleri düşünelim .Yapmamız gereken ilk şey sıcak suyla dolduracağımız bir kap almak. Kabın içerisine dibini kaplayacak kadar az miktarda sıcak su koyuyoruz . Yarım litre yeterli olacaktır.

Şimdi iki önemli malzemeye daha ihtiyacımız olacak: karbonat ve bulaşık deterjanı. Daha önce sıcak suyu döktüğümüz kabın içine bir çay kaşığı karbonat ekliyoruz .

 

 

 

 

 

 

 

Bu işlem tamamlandıktan sonra kaba bir çorba kaşığı bulaşık deterjanı da ekleyip her şeyi karıştırıyoruz. İş bitmedi, çünkü şimdi devreye çok önemli üçüncü bir unsur giriyor.Genellikle tıraş için kullanılanın aynısı olan tıraş köpüğünden bahsediyoruz. Çoğu kişi bunu bilmiyor ama tıraş köpüğünün etkili bir dezenfektan etkisi vardır ve bu aynı zamanda kanepelerin iyice yıkanması ve sterilize edilmesi ve daha fazlası için de çok yararlı olabilir.

Tıraş köpüğü ile kanepeniz temiz olacak ve harika kokacaktır.

 

 

 

 

 

 

Kaşığa yeterli miktarda dökün ve her şeyi karışıma dökün, her zaman iyice karıştırdığınızdan emin olun . Bu noktada tek yapmanız gereken yumuşak, temiz bir bez alıp elde ettiğiniz solüsyona batırmak.İyice ıslattıktan sonra bezi masanın üzerine yayıyoruz ve üstüne bir tencerenin kapağını yerleştirip üzerini bezle kapatıyoruz. Elastik bir bant alıp, sanki bir çantaymış gibi, kapağı içeride olacak şekilde bezi kapatıyoruz.

Mobilyaları iyice temizlemek için mükemmel çözümü kullanmak üzere kapak düğmesini tutarak kanepenin üzerindeki bezi silebiliriz .

Birkaç güçlü geçişten sonra ilacın kanepenin hijyeni açısından ne kadar etkili olacağını hemen anlayacağız . En derin etki, bakterileri öldürmenin yanı sıra çok hoş bir koku da yayan tıraş köpüğüdür.

 

 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.