Tuvaletin dibindeki siyah daireden kurtaran yöntemTuvaletin dibindeki siyah daire, ancak bunu yaparsanız ondan kurtulursunuz: tekrar yeni hale gelir.

Tuvaletin dibindeki siyah daireden kurtaran yöntemTuvaletin dibindeki siyah daire, ancak bunu yaparsanız ondan kurtulursunuz: tekrar yeni hale gelir.
Sponsorlu Bağlantılar

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

 

 

Tuvaletin dibindeki siyah daireden kurtaran yöntemTuvaletin dibindeki siyah daire, ancak bunu yaparsanız ondan kurtulursunuz: tekrar yeni hale gelir.Ayrintısı bir diğer sayfada gorsele dokunup ilerleyiniz.Banyo, özellikle evde çok insan varken herkesin günde en az bir kez temizlediği ortamlardan biridir. Öte yandan başka türlüsü de yapılamaz çünkü mikroplar ve bakteriler çoğalarak kötü kokulara ve çok daha fazlasına neden olur.Buna rağmen tam olarak temizlenmeyen, bazen lekeli, beyaza veya orijinal rengine dönmesi mümkün olmayan, bazen de kokan alanlar kalır. Binlerce ürüne ve çok fazla çaba harcamaya gerek yok.Tuvaletin tabanının kararmaya başladığını fark ettiğinizde, daha fazla zaman kaybetmeden hemen harekete geçmek en iyisidir , çünkü bu kesinlikle bir kir birikimidir, ancak küflenmeyi de gizleyebilir. Bu tehlikeli.

 

Sponsorlu Bağlantılar

 

 

Tuvalet tabanındaki siyah lekeleri yok etmek için evimizde bulunan birçok ürünü kullanabilirsiniz, bunlardan biri küf veya kireci temizlemenizi sağlayan alkol sirkesidir, aynı şey duş dahil diğer sıhhi tesisatlar için de geçerlidir. .Tek yapmanız gereken sprey şişesine bir bardak sirke dökerek ürünü doğrudan kabuklanmış veya küflü bölgeye püskürtmek . Solüsyon en az bir saat etki etmelidir, bundan sonra tüm kiri veya küfü bir diş fırçasıyla temizleyebilir ve ardından mümkün olduğunca sıkı sıkılmış bir bez kullanarak durulayabilirsiniz.Bazı mucize ürünler

 

 

 

 

Tuvalet tabanındaki siyah lekeleri yok etmek için evimizde bulunan birçok ürünü kullanabilirsiniz, bunlardan biri küf veya kireci temizlemenizi sağlayan alkol sirkesidir, aynı şey duş dahil diğer sıhhi tesisatlar için de geçerlidir. .Tek yapmanız gereken sprey şişesine bir bardak sirke dökerek ürünü doğrudan kabuklanmış veya küflü bölgeye püskürtmek . Solüsyon en az bir saat etki etmelidir, bundan sonra tüm kiri veya küfü bir diş fırçasıyla temizleyebilir ve ardından mümkün olduğunca sıkı sıkılmış bir bez kullanarak durulayabilirsiniz.

 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.