EVLİ KADIN İÇİN İHTİYAÇ! Erkek karisına şu 2 şeyi mutlaka yapmalı. Çünkü ihtiyaç dedi. Onlar gündem oldu

EVLİ KADIN İÇİN İHTİYAÇ! Erkek karisına şu 2 şeyi mutlaka yapmalı. Çünkü ihtiyaç dedi. Onlar gündem oldu
Sponsorlu Bağlantılar

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

EVLİ KADIN İÇİN İHTİYAÇ! Erkek karisına şu 2 şeyi mutlaka yapmalı. Çünkü ihtiyaç dedi. Onlar gündem oldu.. >>

 

 

Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programları ile izleyicisinin karşısına çıkan Nihat Hatipoğlu programında sorulan sorular ve verdiği cevaplarla sık sık sosyal medyada gündem oluyor. Nihat Hatipoğlu bu defa erkeğin görevlerini saydı. O anlar sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sponsorlu Bağlantılar

 

 

 

On bir ayın sultanı Ramazan ayı boyunca Atv’de iftar ve sahur programları yapan Nihat Hatipoğlu kendisine sorulan sorular ve verdiği yanıtlarla sık sık gündem oluyor. Nihat Hatipoğlu bu defa “erkeğin görevlerini” saydığı konuşmasıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Seyircilerinin ve takipçilerinin kimi zaman kendisine ‘Evde erkekler ne yapmalı?’ sorusunu yönelttiğini dile getiren Hatipoğlu, ‘Erkek bir kere eşine yardım etmeli’ diyerek söze başladı. ERKEĞİN GÖREVLERİNİ TEK TEK SAYDI

 

 

 

Nihat Hatipoğlu sonra da; ‘Elbisesini gerekirse kendi temizlemeli, ütülemeli. Kendi söküğünü dikebilmeli. Gerekirse kahve pişirip eşine ikram etmeli.’ dedi. Hatipoğlu sözlerine şöyle devam etti:’Ev işleri ağırlaştığında yükü paylaşmalı, eşi rahatsızlandığında onunla ilgilenmeli. Erkek aileyi ilgilendiren konularda da mutlaka karısına danışarak karar almalı.’ Nihat Hatipoğlu’nun bu sözleri kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

 

 

 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.