Boğa burcu erkeği nasıl aşık edilir?

Boğa burcu erkeği nasıl aşık edilir, hangi kadınlardan hoşlanır, Boğa erkeği nasıl tavlanır sorularının cevapları sayfamızda bulabilirsiniz.

31.03.2020
325

Astrolog Neşe, Boğa burcu erkeği nasıl aşık edilir diye merak edenler için altın değerinde bilgiler sunuyor. Özel haberimizi okuyup ona dair tüyolar öğrenebilir, daha yakından tanıyabilirsiniz.

Ayrıca, Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır ve cinsellikte nelere dikkat eder gibi sorularınıza da cevap bulacaksınız. 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğanlar, Boğa Burcudur. Öyleyse, hemen başlayalım!

Sponsorlu Bağlantılar

Boğa burcu erkeği tutkuludur

Boğa burcu erkeği çok tutkuludur. Fakat bir çok Boğa burcu erkekleri bunu belli etmez. Tutkulu, ihtiraslı, aktif bir hayatı olan boğalar, konu cinsellik olduğunda tüm hünerlerini kullanırlar.

Yönetici gezegeni Venüs’tür

Gezegeni venüs olan boğa burcu erkeği, aşka, cinselliğe ve erotizme çok düşkündür. Aynı zamanda lükse düşkün olan boğalar, ilişkilerinin mükemmel olmasını ister.

Sponsorlu Bağlantılar

Son derece iştahlı bir erkektir

Eğer, Boğa burcu erkeğini kendinize aşık etmek istiyorsanız, şu üç anahtarla kapılarını açabilirsiniz: Güzel yemek yapmak, güzel giyinmek ve yatakta tutkulu olmak. Çünkü, son derece iştahlı bir erkektir.

Yatakta kadınını mutlu eder

Karşı tarafı tatmin etmek Boğa burcunun amaçlarındandır. O sevişmenin iki tarafında zevk alacağı bir paylaşım olduğunu düşünür ve karşı tarafa zevk vermekten memnuniyet duyar.

Aşık etmek hünerlerinizi kullanın

Boğalar cinsel yönden çok kuvvetlidir. Eğer bir boğa erkeğine aşık olduysanız ve onu elinizde tutmak istiyorsanız, o halde sizinde biraz tutkulu ve cinselliğe düşkün olmanız gerekebilir.

Güven duymak önceliklidir

Boğalar beraber oldukları kadına itimat ederler. Güvenlik ve aşk onlar için birinci sıradadır. Arzularını açık açık belli etmekten çekinmezler.

Ona karşı biraz yaramaz olabilirsiniz

Bu nedenle Boğa burcu erkeğiyle cinsel sohbetler gerçekleştirmeniz ve her şeyi açık açık anlatmanız onların hoşuna gidecektir. Boğalar, yatakta biraz yaramaz olan kadınları severler.

Heyecanlandırmak için güzel olun

Cazibe, çekicilik ve ateş boğayı her zaman kendine çeker. Onu mumlarla karşılamak, ipek ya da dantel gecelikler giymek ve jartiyerle yatağa girmek boğaları heyecanlandırır.

Kalbine giden yolu keşfedin

Güzel giyinen nazik kadınlardan hoşlanan boğalar, modern ayakları üzerine duran ve güzel yemek yapan kadınları severler. Pekçok erkek gibi, onun da kalbine giden yol, midesinden geçer.

Arzu -Yüksek TopuklarŞub 3, 2020

Sponsorlu Bağlantılar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.