Somer Şef’in sevgilisi bakın kim çıktı!

Somer Şef’in sevgilisi bakın kim çıktı!
Sponsorlu Bağlantılar

Somer Şef’in sevgilisi bakın kim çıktı! TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasının jüri üyelerinden olan fakat bu sene İlk aylarda koltuğunu Şef Yılmaz Öztürk’e devreden Somer Sivrioğlu’na, geçtiğimiz sene İstanbul Beşiktaş’ta, devraldığı restoranın istinat duvarının çökmesi sonucu bir kişinin ölmesi sebebiyle

 

Sponsorlu Bağlantılar

 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

 

 

 

“Bilinçli taksirle ölüme ve yaralanmaya neden olma” suçundan 22 yıl 6’şar aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Ünlü şef şimdi de kendisinden 21 yaş küçük aşkıyla gündem oldu.Yarışmayla ününe ün katan Somer Sivrioğlu, son olarak kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Pınar Kayabaşı ile gündeme geldi.

 

 

 

  • Somer Şef'in sevgilisi bakın kim çıktı!

 

 

 

 

Ünlü şef, eşinden boşanarak Kayabaşı ile yeni bir ilişkiye başlamıştı.Masterchef editörlerinden Pınar Kayabaşı ile Hazer Şef’in mekanında görüntülenen Somer Şef ise bu konuda sessizliğini korumuştu. Öte yandan Pınar Kayabaşı’nın eski eşi de “Olayı öğrenir öğrenmez soluğu mahkeme kapasında aldım ve eski eşim Pınar Hanım ile 2018 senesinin Aralık ayında yollarımızı ayırdık. Benim için o defter artık kapandı. Adımın o şahıslarla anılmasını istemiyorum.” demişti.
1
7
8
9

‘MasterChef Türkiye’ yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, katıldığı bir programda çarpıcı bir itirafta bulunmuştu. Sivrioğlu’nun cinsellik çıkışı olay olmuştu. Yemeyi tutku olarak gördüğünü dile getiren Somer Şef, “Yemek yapmak ruhumu besliyor. Doğru yemek insana müthiş bir haz verir. İyi yemek yaparsan iyi s-kse faydası olur” sözleriyle dikkat çekmişti.

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.