Esra Erol’da Dadı Meryem Rüzgarı

Esra Erol’da Dadı Meryem Rüzgarı
Sponsorlu Bağlantılar

Esra Erol’da Dadı Meryem Rüzgarı

Tüm Türkiye’nin konuştuğu Dadı Meryem hakkında şoke eden gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Esra Erol’un programında işlenen bir aldatma konusunun altından çıkanlar tüm Türkiye’yi derinden etkiledi.

Sponsorlu Bağlantılar

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

CANLI YAYINDA ORTAYA ÇIKTI

Programa katılan Mehmet Altun, 6 yıldır evli olduğu eşi Rabia Altun’la barışmak istediğini belirterek Esra Erol’dan yardım istedi. Mehmet Altun’un eşi ise çocuklarının dadısı ile aldatıldığını dile getiren Dadı Meryem canlı yayına çıktı. Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan gerçekler ise ağızları açık bıraktı.

 

 

 

 

 

AYLIK KAZANCI DUDAK UÇUKLATTI

Dadı Meryem hakkında başka bir gerçek daha ortaya çıktı. Aslında iki kez çocuk bakımı yapan Meryem aslında masözlük yapıyormuş. Otellerde ve spa merkezlerinde çalıştığını söyleyen Meryem ‘Bana çok yoğunluk oluyordu’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

Cinsiyet değiştirdikten sonra bu mesleği yapan Meryem’in aylık kazancı d dudak uçuklattı. Dadı Meryem ‘aylık kazancım mesailere kalmazsam 70-80 bin TL’liyi buluyordu mesailere kalırsam da 100 bin TL’yi buluyordu’ dedi.

 

 

 

 

 

 

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da çıkan bir kadın, eşinin kendisini dadı Meryem’le aldattığını söyleyerek yardım istedi. Yayına çıkan Meryem’in yıllar önce bir çocuğu vah-şice ö-ldür-düğü ve hapis yattığı ortaya çıktı. Bu yaşananların ardından Meryem’in aslında erkek olduğu cezaevinden çıktıktan sonra da cin-siyet değiştirdiği öğrenildi. Gerçekler ortaya çıktıktan sonra programdan ayrılan Meryem, son açıklamasında ci-nayeti kendisinin işlemediğini, suçu üstlenmek zorunda kaldığını söyledi

 

 

 

 

 

 

 

Bir ihanet olayında adı karıştığı için çıktığı Esra Erol’da programında ortaya çıkan gerçeklerde yeni gelişme yaşanmdı

Dadı Meryem’ın cın-sıyet değiştirdiği ortaya çıkmıştı. Bugün yine yeni bir gerçek daha ortaya çıktı.

 

 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.