Çeyrek altın 15 gün sonra bu rakama gelecek! Her Türk vatandaşı acilen baksın - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

18 Ağustos 2022 Perşembe

Çeyrek altın 15 gün sonra bu rakama gelecek! Her Türk vatandaşı acilen baksın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 Çeyrek altın 15 gün sonra bu rakama gelecek! Her Türk vatandaşı acilen baksın

[19/8 00:28] Emine Dündar: Çeyrek altın 15 gün sonra bu rakama gelecek! Her Türk vatandaşı acilen baksın Türkiye'de altın fiyatlarının dalgalanmasının ardından vatandaşlar da altın fiyatlarını merakla takip etmeye başladı. Analistlerden çeyrek altın fiyatlarıyla ilgili dikkat çeken bir tahmin geldi.


Altın fiyatları Türkiye'de bir anda yükselme eğilimi gösterdikten sonra yeniden sallantıya girdi. Gram ve çeyrekte yükseliş dururken, vatandaşlar da altında bundan sonra ne olacağını merak etmeye başladı. İşte analistler, vatandaşların bu soru işaretlerini gidermek adına dikkat çeken açıklamalarda bulundu.Analistlere göre çeyrek altında kısa vadede çok ciddi bir yükseliş olmayacak. Çeyrek altın 15 gün sonra da 1700 TL ve hafif üzeri seviyelerde gezinmeye devam edecek. Yatırım yapacak Türk vatandaşlarının bu detaya dikkat etmesi gerektiği ifade etti Son dönemlerde altın alacak ya da satacakları yakından ilgilendiren önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Altının gram fiyatı güne yüksek bir şekilde başladı. Durum bu şekilde olunca altın fiyatlarının aniden değiştiği görüldü. 18 Ağustos güncel altın fiyatları açıklanırken, herkes gözünü bugün Merkez Bankası’nın faiz kararına çevirdi.


Sabah saatlerinde gelen son habere göre altın güne başlamasının ardından 1.018 TL’den satılıyor. Çeyrek ise 1.628 TL’den, Cumhuriyet altını 6.849 TL’den işlem görüyor. Bugün açıklanacak olan Merkez Bankası faiz kararında değişiklik beklenmediği belirtildi.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments