Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında bunu da yaptılar! Acun Ilıcalı'ya tepki yağdı - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

12 Nisan 2022 Salı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında bunu da yaptılar! Acun Ilıcalı'ya tepki yağdı

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında bunu da yaptılar! Acun Ilıcalı'ya tepki yağdı

Tv8’de ekranlara gelen Yemekteyiz programında Zuhal Topal'ın bayıldığı anların fragmanda yayınlanması büyük tepki çekti.


 Acun Ilıcalı’nın kanalı Tv8’de ekranlara gelen Survivor’da her geçen günde yaşanan kavgalar akılalmaz bir şekilde Türkiye gündemini meşgul ederken bu anlara tanık olan izleyenler tepki gösteriyor.

Yine aynı şekilde kanalın yemek programı olan MasterChef’te de şeflerin reyting uğruna yarışmacıları azarladığı sahneler görülmüştü.


Tv8’de bu kez reyting uğruna akıllara zarar bir fragman yayınlandı.


Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında sunucunun bayıldığı anlar programın fragmanında yer aldı.

Zuhal Topal’ın bayıldığı anları izleyenler, Tv8 ve Acun Ilıcalı’ya tepki gösterirken ‘Bu kadar da reyting kaygısı olmaz’ yorumları yapıldı.


Kimileri ise bu anların 1 Nisan şakası olduğunu söylerken yine de böyle bir olayın insanların duygularını sömürme amacı güttüğünü ve kabul edilemez olduğunu düşünüyor.

Prim kazanmak için sunucunun bayıldığı anı fragmanda paylaşmak bence iğrenç bi durum!!!!! Zuhal hanım geçmiş olsun. Allah sabır versin.


Eğer bu Zuhal Topal’ın bayılma sahnesi 1 Nisan şakasıysa yazıklar olsun size. İnsanın merhamet vicdanı duygularınla oynamış olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments