Her Gün Süt İçerseniz Vücudunuzda Ne Gibi Değişiklikler Yaşanır? - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

23 Şubat 2022 Çarşamba

Her Gün Süt İçerseniz Vücudunuzda Ne Gibi Değişiklikler Yaşanır?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 Her Gün Süt İçerseniz Vücudunuzda Ne Gibi Değişiklikler Yaşanır?
Goodson, '30 miligram inek sütünün içerinde bir gram kadar içerisinde gerekli aminoasitleri barındıran yüksek kalitede protein vardır. Protein tozları yerine süt içmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca sütün içerisindeki protein, fazla yemek yemenize de engel olacaktır. 


Goodson, 'Tokluk açısından bakacak olursak da protein sindirimi yavaşlatır. Bu sayede hem daha erken doyarsınız hem de daha uzun süre tok kalırsınız' diyo


Süt içmenin faydalı olduğunu hepimiz biliyoruz. Uzmanların da süt içmeniz gerektiğini söylediğini duymuşsunuzdur. Ancak her gün süt içerseniz vücudunuzda ne gibi değişiklikler yaşandığını biliyor musunuz? Öğrenmek için sizleri detaylara alalım...Beslenme uzmanı Vanessa Rissetto, süt ürünlerinin inflematuvar etkisi olduğunu söyledi. Beslenme koçu Michelle Beckner ise, 'Her gün süt içmek ciltte akneye sebep olabilir' dedi. Her gün süt içiyorsanız ve sivilcelerden şikayetçiyseniz süt tüketimini azaltmayı düşünebilirsiniz. Dr. Joelle Cafaro da sivilce yaptığı için süt tüketmek istemeyen kişilere yoğurt ve kefir tüketmelerini öneriyor.


r.r.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments