Duşa Kabin Temizliğini Artık Böyle Yapacaksınız. - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

24 Kasım 2021 Çarşamba

Duşa Kabin Temizliğini Artık Böyle Yapacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 


Duşa Kabin Temizliğini Artık Böyle Yapacaksınız.
Kendimizi temiz tutmak için yıkandığımız bir duş alanının kirli olması ne kadar şaşırtıcıdır.Duşa kabin nasıl temizlenir ? Kendimize karşı dürüst olursak, duşa kabini temizlemek muhtemelen evlerimizde en sevilen işlerden değildir. Ancak, her gün birkaç basit şey yaparsanız ve her hafta iyi bir temizlik yaparsanız, duşa kabininiz pırıl pırıl görünür ve kolaylıkla her zaman hijyenik olur. Aşağıda, duşun kolay ve etkili biçimde temizlenmesi hakkında bazı ipuçları verilmiştir.
Kapıları olmayan bir duşa sahipseniz, devam edin ve bu adımı atlayın. Duş kapılarını temiz tutmak kolay değildir. 


Sert su lekeleri ve şampuan artıkları ve su birikiminden sarı küf ve kireç gibi oldukça fazla kir tutarlar.nnDuş kapınızı temizlemek için önce nemlendirin ve sihirli bir sprey ve kireç sökücü sıkın.Duş kapı çerçevesindeki ulaşılması zor çatlaklar boyunca nemli ince uçlu bir fırça kullanın . Bu alanları temizledikten sonra bir haftadan fazla bir süre geçtikten sonra muhtemelen biraz daha leke olacak, ancak üzerinde durduğunuzda zamanla daha kolay ve hızlı çıkacak. Bunu duş için haftada bir kez temizleme yönteminize dahil etmeniz önerilir.
Sonra kireç sökücü ve deterjan ile duş kapı çevresindeki tüm alanları silin. Ekstra su damlacıkları veya kalıntıları çıkarmak için duş camını kuru bir mikrofiber bezle silmek iyi fikirdir.nnKapının temizliğini korumak ve fazla su damlalarını çıkarmak için her duştan sonra silmelisiniz. Bu, su lekelerini ve küf potansiyelini en aza indirmeye yönelik uzun bir yol kat edecektir.Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments