Zehri söküp atıyor... Karaciğeri hızla yenileyen mucize besin! - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

19 Ekim 2021 Salı

Zehri söküp atıyor... Karaciğeri hızla yenileyen mucize besin!

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 
Karaciğer, vücuda alınan zararlı maddelerin biriktiği organdır. Hastalıkların önüne geçmek için karaciğerde biriken toksinlerin vücuttan atılması gerekir. Toksinlerin vücuttan atılmaması durumunda, birçok kronik hastalığa zemin hazırlanmış olunur. Yapılan araştırmalara göre sağlıklı bir vücut için en önemli kurallardan biri karaciğeri arındırmaktır. Peki, hangi besinler karaciğerdeki zehri atar? İşte karaciğeri hızla yenileyen süper besinler...Zehri söküp atıyor... Karaciğeri hızla yenileyen mucize besin!

Karaciğeri bitkisel ve doğal yollarla temizleyebilir, yıpranmış olan karaciğerinizi ilk günkü gibi genç haline getirebilirsiniz.Zehri söküp atıyor... Karaciğeri hızla yenileyen mucize besin!

DEMİRHİNDİ ÇAYI NASIL DEMLENİR?


Demirhindi çayını hazırlamak için olarak 1 litre suyu kaynatın. Su kaynamadan önce 20 gr demirhindi meyvesini suya ekleyin. İyice kaynadıktan sonra soğumaya bırakın. Çay soğuduktan sonra sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa aç veya tok karnına tüketmeniz gerekir.Vücudumuzun en önemli organlarından biri olan karaciğerin yenilenmesinde sağlıklı beslenme büyük bir önem taşıyor. Toksinleri atarak yenilenmeyi sağlayan bazı besinler, karaciğer sağlığını doğrudan etkiliyor. Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci Arpacı, karaciğer sağlığını koruyan besinleri anlattı...

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments