Son dakika Samsun ve Ordu'da deprem mi oldu? En son nerede deprem oldu? 21 Eylül Kandilli son depremler listesi! - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

21 Eylül 2021 Salı

Son dakika Samsun ve Ordu'da deprem mi oldu? En son nerede deprem oldu? 21 Eylül Kandilli son depremler listesi!

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 


Kandilli Rasathanesi verilerine göre gün içerisinde Balıkesir, Denizli, Muğla, Muş, Tekirdağ, Aydın, Adana, Antalya Kütahya, Çanakkale, Sakarya, Malatya, Ankara, Van ve Çorum ve Tokat'de depremler meydana geldi.Son dakika Samsun ve Ordu'da deprem mi oldu? En son nerede deprem oldu? 21 Eylül Kandilli son depremler listesi!

Son dakika Tokat depremi Kandilli Rasathanesi ve AFAD verilerine yansıdı. Kandilli Rasathanesi'nden gelen açıklamaya göre Tokat Niksar'da 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Ordu, Sivas, Samsun gibi çevre illerden de hissedildi. AFAD'dan gelen bilgiye göre ise depremin derinliği 14.34 olarak kaydedildi. Depremi hisseden vatandaşlar, Tokat'ta deprem mi oldu ve en son nerede deprem oldu? sorularına yanıt aramaya başladı. Diğer yandan bugün Malatya ve Balıkesir'de de hissedilen depremler meydana gelmişti. İşte, 21 Eylül Kandilli son depremler listesi ve bugün meydana gelen depremlerle ilgili bilgiler.Son depremler verilerine yenileri ekleniyor. Gün içerisinde yaşanan artçı sarsıntılar, Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından paylaşılıyor. AFAD'dan aktarılan bilgiye göre, saat 19:09'da Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde bir deprem gerçekleşti. Merkez üssü Niksar olan depremin derinliği 14.34 km olarak kaydedildi. Öte yandan bugün Malatya ve Balıkesir'de de depremler meydana gelmişti.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments