Spor salonunda protein tozu içen genç felç kaldı! - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

18 Ağustos 2021 Çarşamba

Spor salonunda protein tozu içen genç felç kaldı!

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 Spor salonunda protein tozu içen genç felç kaldı! Her geçen gün daha da eriyo


Adana'da iddialara göre spor salonunda düzenli olarak protein tozu içen genç felç kaldı. Hüseyin Ömer Uğurludoğan isimli gencin asker olma hayaliyle spor salonuna gittiğini anlatan babaannesi, torununun hastaneye yürüyerek girdiğini ancak sedyeyle çıktığını söyledi.

Adanada anne ve babasının yıllar önce boşanması nedeniyle 1 yaşından bu yana babaannesi Selma Öztaş ile yaşayan 19 yaşındaki Hüseyin Ömer Uğurludoğan isimli gencin iddialara göre spor salonunda içtiği protein tozu nedeniyle hayatı karardı. Asker olma hayaliyle gittiği spor salonunda 13 gün boyunca kullandığı tozun ardından fenalaşan genç, artık yürüyemiyor.

PROTEİN TOZU BEYNİNE ZARAR VERMİŞ

19 taşındaki Hüseyin Ömer Uğurludoğan, asker olma hayaliyle kilo almak için geçtiğimiz ay spor salonuna kaydoldu. Spor salonu çalışanları, iddiaya göre, Uğurludoğan'a kilo almasını hızlandırmak için spor salonunda satılan protein tozunu önerdi. Yaklaşık 13 gün boyunca bu tozu kullanan Uğurludoğan, 14. gün fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tetkikler sonucu Öztaş'a torununun kullandığı protein tozunun beynine zarar verdiği ve bu nedenle felç kaldığı söylendi. Torunu yatağa bağımlı kalan anneanne, gözyaşlarıyla yardım istedi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments