Selin vurduğu Batı Karadeniz'den kahreden haber! - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

12 Ağustos 2021 Perşembe

Selin vurduğu Batı Karadeniz'den kahreden haber!

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Selin vurduğu Batı Karadeniz'den kahreden haber! 13 yaşındaki kız çocuğu suların arasında kaybolduAşırı yağışların felakete neden olduğu Batı Karadeniz'den kahreden haberler gelmeye devam ediyor. Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde 13 yaşındaki Rabia Aydemir'in sel sularında kaybolduğu belirtildi. Bartın'da ise şiddetli yağış nedeniyle evi yıkılan 80 yaşındaki kadını arama çalışmaları sürdürülüyor.

Selin vurduğu Batı Karadeniz bölgesinden endişelendiren haberler geliyor. Vatandaşların büyük zorluklar yaşadığı bölgede 2 kişinin kaybolduğu bilgisi verildi. Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde 13 yaşındaki Rabia Aydemir sele kapılarak gözden kayboldu.

EVİ YIKILAN KADIN DA KAYIP

Diğer tarafta ise Bartın'da evinin bir bölümü sel nedeniyle yıkılan 80 yaşındaki kadından da haber alınamıyor. Ekipler, kayıpları bulmak için kentin her yerinde arama çalışmalarına devam ediyor. Türkiye, sel felaketinde kaybolanlardan gelecek iyi haberleri bekliyor.

13 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Selde sürüklenen araçta mahsur kalan iki kişi de AFAD ekiplerince kurtarıldı. Evlerinde mahsur kalan 20 kişiye de Karayolları ve belediyeye ait iş makineleriyle ulaşıldı. Araçlarıyla selde sürüklenirken kurtarılan toplam 13 kişi hastaneye kaldırıldı


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments