Canlı yayında büyük buluşma! Gökhan Gönül, yıllar sonra bulduğu öz kardeşine seslendi: - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

23 Ağustos 2021 Pazartesi

Canlı yayında büyük buluşma! Gökhan Gönül, yıllar sonra bulduğu öz kardeşine seslendi:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 Canlı yayında büyük buluşma! Gökhan Gönül, yıllar sonra bulduğu öz kardeşine seslendi: Yanımıza gel oğlumGökhan Gönül, ortaya çıkan öz kardeşi Can Gönül'ün katıldığı programa telefonla bağlandı. Gökhan kardeşine duygusal bir şekilde seslendi. Deneyimli futbolcu, "Ben de belli bir yaşa kadar Can gibi annesiz büyüdüm. Zaman kaybetmemek adına annesinin babasının yanına gelsin. Dertleşeceği çok şey vardır. Ben onunla yüz yüze konuşmak isterim" ifadelerini kullandı.

Show TV ekranlarında tarihi buluşma yaşandı. Yıllarını yetimhanede geçiren Gökhan Gönül'ün kardeşi Can Gönül, Didem Arslan Yılmaz'ın programı Vazgeçme'ye katıldı. Gökhan Gönül de yayına bağlanıp kardeşine seslendi.

İşte Gökhan'ın kardeşine mesajı:

"İNKAR ETMİYORUM, KARDEŞİM"

"Can bizim kardeşimiz. İnkar etmiyorum. Ben de bunu 3-4 gün önce öğrendik. 3 kardeştik 4 kardeş olduk. Annem babam sana kavuşacağı anı bekliyor. Bir an önce aramıza gelmesini istiyoruz.

GEL OĞLUM YANIMA"

Can'ı çok iyi anlıyorum. Geçmişe ve geleceğe dair her şey bir araya gelerek konuşulur. Can'ın da en çok istediği şey bu değil mi? Çık oğlum, gel hemen. Can benim kardeşim.
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments