B17 Vitamin Eksikliğiniz Var İse Bilinen Tüm T’ehlikeli Tümörleri Yok Ediyor! Peki, Vitamin B17 Hangi Gıdalarda Bulunur? - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

20 Temmuz 2021 Salı

B17 Vitamin Eksikliğiniz Var İse Bilinen Tüm T’ehlikeli Tümörleri Yok Ediyor! Peki, Vitamin B17 Hangi Gıdalarda Bulunur?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 Dünyada birçok insanı muzdarip olduğu k’anserin bireylerde görülme sıklığı günden güne artıyor. En ö-ldürücü hastalıklardan birisi olan k’anserin hala daha çaresini arıyorlar. sizleri şaşırtacak bir haberimiz var. Son araştırmalara göre kanseri iyileştirebilen ve tüm kötü huylu hücreleri durdurabilen bir vitamin bulundu.


Laboratuarda çalışanlar, B17 vitamininin ka’nser hücrelerine karşı son derece z’ehirli olduğunu ve hastalığı etkin bir şekilde bitirebileceğini keşfedildiği için ko’rkuyorlar.Birçok hasta bu hastalıkla B17 vitaminini alarak s,avaştıkları için, i,laç üretim şirketleri bu durumu iyi karşılamıyor. Amigdalin olarak da bilinen B17, ka,nserle mücadele etmesine rağmen birçok ilaç üretim şirketi de bu keşfi paylaşmamaya çalışıyor.


Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments