SON DAKİKA: Tam kapanma uzatıldı mı, 19 Mayıs'la sokağa çıkma yasağı birleştirilecek mi? - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

6 Mayıs 2021 Perşembe

SON DAKİKA: Tam kapanma uzatıldı mı, 19 Mayıs'la sokağa çıkma yasağı birleştirilecek mi?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 

SON DAKİKA: Tam kapanma uzatıldı mı, 19 Mayıs'la sokağa çıkma yasağı birleştirilecek mi? Yasaklar ne zaman sona erecek, bayramda yasak var mı?

Son dakika…29 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri aralığında tam kapanma sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. 17 günlük kesintisiz yasağın olması nedeniyle yasakların bitmesinin ardından nasıl bir süreç izleneceği merak ediliyor. Öte yandan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın resmi tatil olması nedeniyle kısıtlamaların bu tarihe uzatılıp uzatılmayacağı vatandaşların gündeminde yer alıyor. Bu kapsamda; tam kapanma uzatıldı mı, sokağa çıkma yasağı 19 Mayıs'la birleştirilecek mi? Yasaklar ne zaman bitecek ve bayramda sokağa çıkma yasağı var mı? Son dakika gelişmeler…


Tam kapanma sokağa çıkma yasağı son dakika gelişmeleri… 29 Nisan tarihinden itibaren başlayıp 17 Mayıs'a kadar sürecek olan tam kapanma ile birlikte pek çok detay merak ediliyor. Özellikle bu tarihten itibaren 19 Mayıs'ın gelecek olması ve bu tarihin resmi tatil olarak bilinmesinden dolayı; tam kapanma uzatılacak mı sorusunun yanıtı milyonlarca vatandaş tarafından sorgulanıyor. Bu kapsamda; konu ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Tam kapanma uzatıldı mı, sokağa çıkma yasağı 19 Mayıs'la birleştirilecek mi? Yasaklar ne zaman bitecek ve bayramda sokağa çıkma yasağı var mı? İşte son dakika ayrıntıları…TAM KAPANMA UZATILACAK MI?

Tam kapanma süreci 29 Nisan tarihinde saat 19.00'da başladı. Tam kapan sürecinin biteceği tarih ise 17 Mayıs saat 05.00 olarak açıklandı. Tam kapanma sürecinin uzatılacağına dair herhangi bir açıklama bulunmuyor. Konu ile ilgili detaylar gelirse son dakika gelişmeleri haberde yer alacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments