Müge Anlı ve Esra Erol’a Kabus Gibi Haber! - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

18 Mayıs 2021 Salı

Müge Anlı ve Esra Erol’a Kabus Gibi Haber!

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 

Müge Anlı ve Esra Erol’a Kabus Gibi Haber! Öyle Bir İsim Yeniden Ekranlara Dönüyor Ki, Toz Dumana Katılacak! Reytingleri Çakılabilir…


Milyonların severek izlediği programlarından olan Esra Erol ve Müge Anlı’nın sunumunu yaptığı reality showun kurucularından olan isim, yeniden ekranlara dönmeye karar verdiğini resmen açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyuran isim, dikkatleri üzerine çekti. Esra Erol ve Müge Anlı için büyük bir tehdit olan ismin geri dönüşünde ise dengeler tamamen değişecek.

Ekranlarda olduğu dönem boyunca televizyon dünyasında fırtınalar estiren isim, her bölümünde seyircinin heyecanını daha çok artırıyordu. Aile sorunlarından kayıplara, kaçırılanlara ve faili meçhul cinayetleri ekranlara taşıyan isim, yakında yeniden yerini alacak. Peki, ekranlara dönüşüyle büyük bir kıyameti başlatacak olan isim kim?
Müge Anlı ve Esra Erol yokken milyonları ekran başına toplayarak reyting rekorlarını kıran başarılı sunucu Esra Ceyhan, skandal bir şekilde ekranlardaki serüvenini tamamlamıştı. Kısa bir süre önce ise bayram nedeniyle bir paylaşım yapan usta isim kendisine gelen sorulara tek tek cevap verdi. Peki, açıklamalarında ne sürprizi yaptı?


Müge Anlı’nın akıl hocası olarak bilinen Esra Ceyhan; “Astım hastasıyım. Aşı sıramı bekliyorum. Pandemi bitince yeniden ekranlara döneceğim” sözlerini dile getirerek, koronavirüsün bitmesiyle birlikte yeniden ekranlarda olacağını resmen duyurdu.Gelen tüm teklifleri ise pandemiden dolayı reddettiğini dile getiren başarılı sunucusunun sevenleri ise bu açıklama karşısında büyük bir şok yaşadı. Sevilen programıyla yeniden ekranlara gelmesi durumunda ise reyting oranlarını tamamen değiştirecek. Programında ele alacağı tüm konular ise büyük bir merakla bekleniyor. Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments