Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim uyarısı - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

2 Mart 2021 Salı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim uyarısı

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim uyarısı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Öğrencilerimize bir kez daha 'Yüz yüze eğitime ara veriyoruz' demek istemiyoruz. Bunun için lütfen maskenizi takın, mesafenizi koruyun, temizliğe dikkat edin" dedi.Bakan Selçuk, Twitter hesabından yüz yüze eğitimin başladığı ilk gün sınıfta öğrencilerin çekilen fotoğrafını paylaştı.

Selçuk, “Bu çocuklara, bu umuda, bu neşeye, bu küçücük yaşta sorumluluk alan öğrencilerimize bir kez daha ‘Yüz yüze eğitime ara veriyoruz’ demek istemiyoruz. Bunun için lütfen maskenizi takın, mesafenizi koruyun, temizliğe dikkat edin. Bugün tutunduğumuz umuda yıl boyu ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

Selçuk ayrıca bu hafta 31 ilde 68 bin 241 tablet bilgisayarın daha öğrencilerle buluşturulacağını da Twitter’dan duyurdu. Bakan Selçuk, “Eğitimde ‘kontrollü normalleşme’ ile çocuklarımızı koşullar ölçüsünde okullarına kavuştururken bu hafta 68 bin 241 tablet bilgisayarı daha 31 ilde öğrencilerimize ulaştırıyoruz. Çocuklarımızı, yeni dönemde daha aktif çalışacak EBA destek noktalarına davet ediyoruz” mesajını paylaştı

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments