Süt ve Sarımsak Kürü Vücudunuzu Tüm Hastalıklardan Koruyor - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

10 Mart 2020 Salı

Süt ve Sarımsak Kürü Vücudunuzu Tüm Hastalıklardan Koruyor

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Süt ve Sarımsak Kürü Vücudunuzu Tüm Hastalıklardan Koruyor
Süt ve sarımsak, astım, verem, zatürre, uykusuzluk, kalp Sorunları, öksürük, iltihaplı eklem ağırısı ve daha fazlası için muhteşem bir tedavi yöntemidir. Çoğu meyve, sebzeler veya baharatlar sağlığa kavuşmak için ilaç olarak kullanılır ve başka ilaçlara ihtiyaç duyulmaz. Sizin için bir tarifi var ve buna sarımsak sütü deniyor. Doğal ve sıcak bir ilaçtır.
Sarımsaklı Süt Kürünün TÜM FAYDALARI
ASTIM
Her gün 3-4 diş sarımsak yemek astımı geçirmeye fayda sağlar.
ZATURE
Bu sütü günde 3 defa al sorunu tedavi etmeye yardımcı olur.
KALP DAMAR SORUNLARI
Bu içecek kötü LDL kolesterolü azaltır ve pıhtı oluşumunu durdurur, bu nedenle kalp sağlığı çok daha iyi olur. Eğer bunu az yağlı ya da yağsız sütle yaparsanız, daha da etkili olacaktır.SARILIK
Sarımsak da bunu iyileştirmek ve toksin çıkarmak için harika. Sarımsak iyi enzimleri aktive eder ve karaciğeri iyi çalışır. Karaciğerimizin vücuda detoks yapması için sülfür ihtiyacı vardır ve sarımsak bumı içerir. Bu karaciğer için çok önemlidir ve yağlı karaciğer hastalığı için daha da iyi. Allicin, selenyum da içerir ve daha fazla safra oluşturarak karaciğerin yağları azaltılır. Allicin zararlı saldırılara karşı sarımsağın savunma mekanizmasıdır diyebiliriz. Bu karışımı 5 gün boyunca içerseniz, sarılık kaybolur.
EKLEM AĞRILARI
Bu karışımı her gün karıştırın ve böyle ağrıları veya iltihapları azaltın
UYKUSUZLUK
Bu tür karışımlar sizi rahatlatır ve daha fazla rahatlamanıza yardımcı olur.
ÖKSÜRÜK
Buna zerdeçal ekleyin ve mükemmel öksürük tedavisi olur. Öksürüğe karşı sarımsak, süt ve zerdeçal yapın. Sarımsak bakterileri öldürür ve hatta bal eklerseniz kronik öksürük sorunlarını sonsuza dek yatıştırır.AKCİĞER TÜBERKÜLOZU
Bu karışım da bu problem için harika. Bu durumda sarımsaktaki kükürtün büyük bir yardımı olur. 1 gr sarımsak, 240 ml süt ve su 1 litre kullanın. Onların hepsini karışık kaynatın ve sonunda başlangıç ​​miktarının ¼’üne sahip olacaksınız. Günde 3 kez tüketin.
İHTİYACINIZ OLANLAR
500 ml süt
10 diş sarımsak kıyılmış
2-3 çorba kaşığı bal
250 ml su
YÖNTEM
Bir tencereye su ve süt koyun ve sarımsak ekleyin. Tencereyi ocağa alın. Isı orta olmalı, daha fazla olmamalı ve durmadan karıştırılmalıdır. Biraz bekletip ılık olan karışıma bal ekleyin. Ve karışım ılık içinmelidir.
Kaynak:gonuldostlar.net
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments