Bu Karışımla 1 Ayda Sinir Sıkışması, İltihap VE Romatizmayı Bitirin - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

25 Mart 2020 Çarşamba

Bu Karışımla 1 Ayda Sinir Sıkışması, İltihap VE Romatizmayı Bitirin

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Karışımla 1 Ayda Sinir Sıkışması, İltihap VE Romatizmayı Bitirin
İbrahim Saraçoğlu hocamızın önermiş olduğu kiraz sapı ve ısırgan otu kürü ile şikayetlerinizden doğal bitkisel t-edavi yöntemi ile kurtulabilirsiniz. İ-ltihaplı eklem romatizması (romatoid artrit) hastalığı kişilerde ellerde ve ayaklarda a-ğrı belirtileriyle başlayan bir hastalıktır.
Bir müddet sonra kişinin yaşam kalitesini düşürmekte, sosyal yaşantısına engel olmaya başlar. Öncelikle bilinmelidir ki iltihaplı eklem romatizması t-edavisi olan bir hastalıktır.
Eğer kontrol edilirse ve uygun tedavi yöntemleri uygulanırsa kişi bu hastalığı vücudundan atabilir. İltihaplı eklem romatizması ve sinir sıkışması için Eğer d-oktorunuz size bu hastalığın tanısını koymuşsa evinizde İbrahim Saraçoğlu hocamızın tarifini verdiği bitkisel kür ile tedaviye başlayabilirsiniz. Kiraz sapı ve ısırgan otu ile hazırlayacağınız bu kür aynı zamanda sinir sıkışması içinde kullanılır.

Kiraz Sapı ve Isırgan Otu Kürü ile Sinir Sıkışması – İ-ltihaplı Romatizma TedavisiSinir Sıkışması ve iltihaplı romatizma tedavisinde lazım olan malzemeler:25-30 adet kurutulmuş kiraz sapı..Bir tutam ısırgan otu..Yarım litre klorsuz su..İltihaplı Romatizma – Sinir Sıkışması Kürü Nasıl Hazırlanır?İlk olarak yarım litre klorsuz suyu önceden kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra içerisine 25-30 adet kiraz sapını ilave edin. Kiraz saplarını ilave ettikten sonra yaklaşık 3 dakika daha kaynatın. 3 dakika dolduktan sonra yaklaşık kiraz sapı miktarı kadar bir tutam ısırgan otunu karışıma ekleyin. Isırgan otunu da ekledikten sonra kısık ateşte 6-7 dakika daha kaynatın. 6-7 dakika sonra ocağın altını kapatın ve ılımaya bırakın. Ilındıktan sonra süzüp içebilirsiniz.

Romatizma, Sinir Sıkışması Kürü Nasıl Uygulanır?

Hazırlamış olduğunuz bu kürün 1 bardağını sabah kahvaltıdan 2 saat sonra, kalan 1 bardağını ise akşam yemeğinden 2 saat önce tüketin. Toplamda bu kürü 21 gün boyunca uygulamalısınız.Karışımı her gün taze olarak hazırlamalısınız. 21 gün dolduktan sonra hastalığın seyrine göre kürü tekrar uygulayabilirsiniz. Kiraz sapı ısırgan kürünün hiç bir z-ararı yoktur. Ayrıca kiraz sapı zayıflamada da önemli bir rol oynamaktadır.Bu küre takviye olarak sinir sıkışması probleminde ki ağrıları gidermek için ardıç yağı ile masaj yapabilirsiniz..Kullanacağınız ardıç yağının hakiki olmasına özen gösterin. Piyasada çok fazla sahte ardıç yağı bulunmaktadır. Ağrılı bölgelerinize bir miktar ardıç yağını masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Haftada 3-4 gün uygulayabilirsiniz. Romatizmal hastalıklar için kullanılan i-l-a-cların bir çoğu geçici olarak ağrıları gidermeye yöneliktir.Bu uygulayacağınız kür ise hem ağrıları giderir hemde hastalığı tamamen iyileştirmeye yönelik etki gösterir. Kürü ilk uygulamaya başladığınız hafta vücutta depolanır, ikinci hafta ise tedavi etmeye ve ağrıları gidermeye başlar..
Kaynak : bthaberi.com
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments