Aç Kalmadan Ve Çok Çaba Sarf Etmeden Kilo Vermek - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

25 Şubat 2020 Salı

Aç Kalmadan Ve Çok Çaba Sarf Etmeden Kilo Vermek

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Aç Kalmadan Ve Çok Çaba Sarf Etmeden Kilo Vermek
Özelikle kilo problemi yaşayanlar su bile içsem vücuduma yarıyor bir türlü kilo veremiyorum diyerek yakınmaktadır. Üzülmeyin! Bu yazımızda size çalışmadan ve aç kalmadan kilo nasıl verilir sorusunu cevaplıyoruz.
1. NefesNefes almak egzersizin ana kuralıdır. Göğsünüze değil karnınızla nefes almanız dan bahsediyoruz. Hayaliniz ince bel ve güçlü karın kasları ise nefes egzersizleri ile bunu başarabilirsiniz.
2. Kontrast duş

Normal bir duştan farkı sadece duştan çıkarken uygulayacağınız basit bir kuraldan ibarettir. Duşunuzu aldınız çıkacaksınız önce soğuk su ile vücudunuzu yıkayın daha sonra sıcak su ile aynı işlemi gerçekleştirin. İşte bu kadar basit. Bu yöntem sadece kilo vermenizi sağlamayacak aynı zamanda aritmi, obezite, vegavaskiler disfonksiyona, primler hipertansiyon ve selülit gibi rahatsızlıklardan kurtulmanızı sağlayacaktır.
3. MasajMasaj yapmak yağ birikintilerinden kurtulmanızı sağladığı gibi vücutta kan dolaşımını düzenleyerek bağırsak hareketlerinizi de düzenleyecektir. Su ve bal ile sıkma yöntemi ile masaj yapabilirsiniz. Bu yöntemi evinizde yapabileceğiniz gibi spor salonunda da düzenli olarak yapabilirsiniz. Sistematik ve döngü olarak yaptığınız masajla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.
Sonuna kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederim, dilerim Aileniz ve Siz uzun ve sağlıklı bir ömür geçirirsiniz.. Bu yazıyı beğenirseniz daha fazla insanın faydalanmasını sağlarsınız. 1 iyilik için en solda bulunan aşağıdaki beğen👍 tuşuna basmayı lütfen ihmal etmeyin.
Kaynak : https://sifalitarifler.com/calismadan-ve-ac-kalmadan-kilo-vermenin-3-yolu/
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments