Soda Ayran Limon ile Göbek Eritme Kürü - Resimli Yemek Tarifleri

Column Left

Takip Et

22 Kasım 2015 Pazar

Soda Ayran Limon ile Göbek Eritme Kürü

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu BağlantılarSoda Ayran Limon ile Göbek Eritme Kürü
Yaz aylarını yavaşça atlattığımız şu günlerde rahatlıkla bulabileceğiniz malzemelerle (maden suyu, limon ve ayran) yapacağınız bu kür sayesinde göbek çevresinde bulunan fazlalık yağlardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Bu kadar kısa zamanda yağlarımı nasıl yakarım diyorsanız işte sizler için hazırladığımız sodalı ayran karışımı tarifi…

Göbek yağlarınızdan kurtulabilmek için bu kürü iki hafta süresince ve düzenli olarak kullanmanız lazımdır.Göbek Eritme Karışımı Malzemeleri:

* 3 yemek kaşığı (yarım yağlı olacak) yoğurt
* 1 şişe maden suyu
* Yarım limonun suyu

Karışımın Hazırlanışı:

3 yemek kaşığı yoğurdun üzerine yarım limonun suyunu sıkarak ekleyiniz.Bir tarafta iyice karıştırarak diğer taraftan yavaşça maden suyunu yoğurdun üzerine ekleyiniz.

Malzemelerin hepsini bir anda ekler karıştırırsanız çok fazla köpürerek taşacaktır.

Uygulanışı: Hazırlamış olduğunuz karışımı sabahları kahvaltı yapmadan yaklaşık yarım saat önce ve gece uyumadan yaklaşık yarım saat önce tüketmelisiniz. Yapacağınız küre takviye olarak diyet ve spor yaparsanız göbek eritme konusunda daha iyi sonuçlar alacaksınızdır. Düzenli olarak kullandığınızda göbek yağlarınızın eridiğini ve zayıflamanıza faydalı olduğunu göreceksiniz. Bu kür bağırsaklarınız ve sindirim sisteminizin daha hızlı çalışmasına faydalı olacaktır. Afiyet olsun. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemize yazmayı unutmayınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments